flag

გროს ენერჯი ჯგუფი

საინჟინრო საკონსულტაციო კომპანია

ძირითადი გუნდი

ანგული ტყებუჩავაmore_vert

გენერალური დირექტორი

  +995322 39 91 60
  info@gegroup.org
ანგული ტყებუჩავაclose

35 წლიანი გამოცდილება აქვს კვლევთი, საპროექტო-საკონტრუქტორო და საამშენებლო საქმიანობაში. შ.პ.ს. გროს ენერჯი ჯგუფის დამფუძნებელი.

რეზიუმე

სოფიო ჭიჭაღუაmore_vert

გენერალური დირექტორის მოადგილე

  +995322 39 91 60
  info@gegroup.org
სოფიო ჭიჭაღუაclose

აქვს დიდი გამოცდილება პროექტების მართვის, ორგანიზების და ინფორმაციების სფეროში, როგორც საქართველოში ასევე საზღვარგარეთის ქვეყნებში.

რეზიუმე

გუნდის შემადგენლობაში არის 49 მაღალკვალიფიციური ექსპერტი, რომლებსაც აქვთ ენგურჰესზე, ჟინვალის ჰიდროკომპლექსზე, ვარციხის ჰესებზე და საქართველოს მოქმედ სხვა ენერგეტიკულ ობიექტებზე პროექტის მთავარი ინჟინრის ფუნქციების შესრულების პასუხისმგებლობა და გამოცდილება.

სათაო ოფისში მომუშავე პერსონალი

ირაკლი ტყებუჩავა

ფინანსური დირექტორი


Irakli Tkebuchava

Chief Financial Officer

ნათია ტყებუჩავა

ბუღალტერი


Natia Tkebuchava

Accountant

თეონა ჭურღულაშვილი

უფროსი იურისტი


Teona Churghulashvili

Senior Lawyer

ქრისტინე ჩიქოვანი

ადამიანური რესურსების მართვის მენეჯერი


Kristine Chikovani

HR Manager

მიხეილ მელუა

პროექტის მენეჯერი


Mikheil Melua

Project Manager

მარინე გაბუნია

ჰიდროლოგი


Marine Gabunia

Hydrologist

მიხეილ სადღობელაშვილი

ჰიდროლოგი


Mikheil Sadghobelashvili

Hydrologist

თენგიზ კვერცხიშვილი

მთავარი არქიტექტორი


Tengiz Kvertskhishvili

Senior Architect

ალექსანდრე რამიშვილი

ინჟინერ-კონსტრუქტორი


Aleksandre Ramishvili

Civil engineer

შოთა ანდღულაძე

არქიტექტორი


Shota Andghuladze

Architect

ეკატერინე ვაჩნაძე

ჰიდროლოგიური დეპარტამენტის უფროსი


Ekaterine Vachnadze

Head Of Hydrology Department

ვაჟა ჭუმბურიძე

გეოლოგიური დეპარტამენტის უფროსი


Vazha Chumburidze

Head of Geology Department

რევაზ მდინარაძე

წყალსადენი მილების ინჟინერი


Revaz Mdinaradze

Water Pipe Engineer

მირიან იორდანიშვილი

გეოლოგი


Mirian Iordanishvili

Geologist

ზურაბ ცომაია

უფროსი ინჟინერ-გეოლოგი


Zurab Tsomaia

Senior Engineer-Geologist

გოჩა ლაგვილავა

ჰიდრავლიკური სისტემის ინჟინერი


Gocha Lagvilava

Hydraulic engineer

ირაკლი გრიგალაშვილი

ჰიდროლოგი


Irakli Grigalashvili

Hydrologist

გიორგი ცომაია

გეოლოგი


Giorgi Tsomaia

Geologist

ზაზა ნანაძე

ჰიდრო ტექნიკური სისტემის ინჟინერი


Zaza Nanadze

Hydro Technical Engineer

გიორგი კურდღელაშვილი

ჰიდრო ტექნიკური დეპარტამენტის უფროსი


Giorgi Kurdghelashvili

Head of Hydro Engineering Department

დალი ბოლქვაძე

პროგრამული უზრუნველყოფის დეპარტამენტის უფროსი


Dali Bolkvadze

Head of software department

დავით ტყებუჩავა

საოპერაციო დირექტორი


Davit Tkebuchava

Chief Operating Officer

ჰენრი ვეკუა

ლოჯისტიკისა და შესყიდვების მენეჯერი


Henri Vekua

Logistic and Procurement Manager

ირაკლი იმნაძე

IT სპეციალისტი


Irakli Imnadze

IT

გიორგი გოგოლაძე

ვებ-დეველოპერი


Giorgi Gogoladze

Web Developer

აკაკი მდინარაძე

ინჟინერი


Akaki Mdinaradze

Engineer

ლაშა ნარდაია

არქიტექტორი


Lasha Nardaia

Architect

დავით ჯაფარიძე

არქიტექტორი


Davit Japaridze

Architect

დემურ ჩოგოვაძე

პროექტის მენეჯერის ასისტენტი


Demur Chogovadze

Project Manager Assistant

ბესიკ ჩიტაძე

არქიტექტორი


Besik Chitadze

Architect

ლევან ნაზღაიძე

გზის ინჟინერი


Levan Nazghaidze

Road Engineer

ნუკრი ლეჟავა

გეოფიზიკოსი


Nukri Lezhava

Geophisics

ზურაბი ნაზღაიძე

პროექტის მენეჯერი


Zurabi Nazghaidze

Project Manager

თორნიკე ხოხონიშვილი

უმცროსი ჰიდროლოგი


Tornike Khokhonishvili

Junior Hydrologist

სალომე დადიანიძე

უმცროსი ჰიდროლოგი


Salome Dadianidze

Junior Hydrologist

ნუკრი ქარდავა

ელექტრო მექანიკოსი


Nukri Kardava

Electrical Engineer

გიორგი ოქრიაშვილი

მბურღავის ასისტენტი


Giorgi Okriashvili

Drill-Operator Assistant

ზურაბ ტვილდიანი

Zurab Tvildiani


პროექტის მენეჯერი

Project Manager

აკაკი ბერია

პროექტის მენეჯერი


Akaki Beria

Project Manager

გიორგი მარქაროვი

ვებ დეველოპერი


Giorgi Markarovi

Web Developer

დმიტრი ავილოვი

უფროსი მბურღავ-ოპერატორი-


Dimitri Alilovi

Senior Drill-Operator

იმედა გოგიჩაიშვილი

მბურღავის ასისტენტი


Imeda Gogichaishvili

Drill-Operator Assistant

ვახტანგ ჯღამაია

უფროსი გზის ინჟინერი


Vakhtang Jghamaia

Senior Road Engineer

მამუკა ჯახუტაშვილი

გეოფიზიკოსი


Mamuka Jakhutashvili

Geophysics

სერგი აბუაშვილი

გვირაბის ინსპექტორი


Sergi Abuashvili

Tunnel Engineer

ოთარ გიორგაძე

გვირაბის ინსპექტორი


Otar Giorgadze

Tunnel Engineer

ნიკოლოზ მაისურაძე

გვირაბის ინსპექტორი


Nikoloz Maisuradze

Tunnel Engineer

დიმიტრი ემუხვარი

გვირაბის ინსპექტორი


Dimitri Emukhvari

Tunnel Engineer

ხვიჩა ზაგაშვილი

გვირაბის ინსპექტორი


Khvicha Zagashvili

Tunnel Engineer

არჩილ დვალიშვილი

გვირაბის ინსპექტორი


Archil Dvalishvili

Tunnel Engineer

ზურაბ სიჭინავა

გათბობა-ვენტილაციის ინჟინერი


Zurab Sichinava

Heating and Ventilation Engineer

ოთარ ბოლქვაძე

მშენებლობის ზედამხედველი


Otar Bolkvadze

Construction Supervisor

გიორგი ბოლქვაძე

უმცროსი სპეციალისტი


Giorgi Bolkvadze

Junior Specialist

ბადირ გასანოვი

ელექტრო გადამცემი ხაზების ინჟინერი


Badir Gasanovi

Transmission Line Engineer

გიორგი ბალიაშვილი

უფროსი გეოდეზისტი


Giorgi Baliashvili

Senior Geodesist

გიორგი ხმალაძე

უმცროსი გეოდეზისტი


Giorgi Khmaladze

Junior Geodesist

გიორგი გელაშვილი

მბურღავის ასისტენტი


Giorgi Gelashvili

Drill-Operator Assistant

ცოტნე თამაზოღლი

ტოპოგრაფი


Tsotne Tamazoghli

Surveryor

ნიკა წითელაშვილი

ჰიდროლოგი


Nika Tsitelashvili

Hydrologist

დავით მეურმიშვილი

უმცროსი ჰიდროლოგი


Davit Meurmishvili

Junior Hydrologist